Youtube Gerçek Abonelerine Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Dilediğiniz paketi anında satın alarak Yotube kanalınızın abonelerine yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bunun için sadece Youtube kanalınızın link adını paylaşmanız yeterli.

Mevcut gerçek abone havuzumuzdan Youtube kanalınıza yönlenecek aboneler otomatik olarak panelimizden tanımlanır. Tüm işlem paket altında yazan süre içerisinde tamamlanır, abone sayınızdaki artışı anlık olarak görebilirsiniz.

Youtube Abone Satın Alma İşlemi Nedir?

Günümüzün en popüler video barındırma servisi olarak görülen Youtube üzerinde en önemli detaylardan birisi de abone sayısıdır. Abone sayısı düşük olan bir kanal hem Youtube’un bazı özelliklerinden yararlanamamakta hem de daha düşük ve kalitesiz bir kanal olarak görülmektedir. Bu noktada ise Bayiinsta.com tarafından sunulan Youtube gerçek abone satın al hizmeti devreye girmektedir.

Sizler de Youtube kanalınıza istediğiniz miktar kadar abone satın alabilir hem hesabınızı yüksek ve kaliteli gösterirken hem de Youtube’da yer alan Youtube para kazanma gibi özellikleri açabilirsiniz.

Youtube Abone Alma Konusunda Sıkça Sorulan Sorular

Youtube abone konusunda tarafımıza en çok sorulan soruları aşağıda inceleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan konular dışında bir sorular varsa bize site üzerindeki Chat ya da Whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.

Youtube Abonede Düşme Olur Mu?

Youtube abonelerde gönderim işlemi tamamen Youtube limitlendirmelerine uygun olarak sağlanmaktadır. Bu sebeple Youtube aboneleri zaman zaman çok yavaş atılabilmekte, bunun sebebi ise Youtube’da abone atımı sonrası silinme ya da aşırı düşme yaşanmaması içindir.

Bayiinsta.com tarafından atılan abonelerde genellikle aşırı bir düşme olmamakta ancak herhangi bir düşme sağlanması durumunda da 30 gün telafi garantimiz sizlerle.

Youtube Para Kazanma Özelliği Abone Alarak Açılır Mı?

Youtube üzerinden para kazanma özelliği 2 aşamaya bağlı olarak açılmaktadır. Bunlardan birincisi 1000 Youtube aboneye sahip olmanız ikincisi ise Youtube 4000 saat izlenmeye sahip olmanızdır. Youtube aboneyi sitemizden alım yapmanız halinde 1000 abone barajını geçebilir ve ilk adımı tamamlamış olabilirsiniz. Ayrıca Youtube izlenme satın al kısmından izlenme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Gerekli işlemleri sağladıktan sonra sizler de Youtube para kazanma özelliğini açabilir ve videolarınıza gelen izlenmelerden para kazanabilirsiniz.