Spotify Çalma Listesi Nedir?

 

Spotify çalma listesi, Spotify içerisinde bulunan ya da eklenmiş şarkılardan yapılan bir şarkı koleksiyonudur. Bireyler isterse kendi şarkılarını ya da diğer kullanıcıların şarkılarını kullanarak çalma listesi yapabilir. Oluşturulan bütün çalma listeleri, oluşturan kişinin izniyle herkes tarafından ulaşılabilir hale geliyor. Popüler Spotify çalma listelerine arama sonuçlarında ya da ana sayfalarda ulaşılabiliyor. Çalma listenizde bulunan şarkıların daha çok oynatılmasını ve önemli bir çalma listesine sahip olmayı istiyorsanız birçok takipçiye ulaşmanız önemlidir. Spotify uygulaması içerisinde Spotify playlist takipçi hilesi işlemimiz ile popüler bir çalma listesine sahip olabilirsiniz.

Spotify Çalma Listesinde Takipçiye Sahip Olmanın Avantajları Nelerdir?

 

Spotify uygulaması içerisinde çalma listeleriniz için takipçiye sahip olabilirsiniz. Ancak doğal bir yöntem ile çalma listenizin popüler olması zaman alır. Kişilerin çalma listenizi takip etmesi için ya doğrudan sizin şarkı ya da çalma listesi adınızı bilmesi gerekiyor. Bu durumda da yeni kişilerin sizi keşfetmesi oldukça güç hale geliyor. Spotify playlist takipçi satın al işlemi ile takipçinizi artırmanızın ardından:

 • Tekrar tekrar takipçi için para ödemenize gerek kalmadan doğal takipçilerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz.
 • Çalma listeleriniz için belirli bir hayran kitlesi oluşturarak ileride oluşturacağınız çalma listelerine yönelik bir adım atmış olursunuz.
 • Spotify’da çok takipçiye sahip çalma listeleri ya da şarkılar trend olur. Sizin de hızla takipçi sayınız artar ve trend olma ihtimali yakalayabilirsiniz.
 • Kendi ürettiğiniz şarkılarınızı bu yol ile duyurarak Spotify aracılığı ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Spotify Çalma Listesi Nasıl Oluşturulur?

 

Spotify uygulaması içerisinde bir şarkı oluşturmak farklı birkaç adımdan oluşuyor. Ayrıca çalma listesi oluşturma adımlar kullanacağınız cihaza göre değişiklik gösteriyor. İşleminizi IOS cihazdan mı, Android cihazdan mı yoksa bilgisayardan mı gerçekleştirdiğiniz önemli. Mobil cihazlardan çalma listesi oluşturma adımları:

 • Öncelikle bir çalma listesi oluşturmanız gerekiyor. Bunun için sağda bulunan kitaplık ifadesine dokunmalısınız. Karşınıza çıkan ekranda müzik adı altında Çalma Listeleri seçeneğine basmalısınız. Bunun ardından çalma listesi oluştur seçeneğini seçerek çalma listesi oluşturma adımlarınızı tamamlarsınız.
 • Çalma listesi oluşturmanızın ardından listenize şarkılar ya da podcast eklemeniz gerekiyor. Bunun için şarkı ya da podcast bölümündeki üç noktalı simgeye tıklamalısınız. Çalma listesine ekle seçeneği ile oluşturduğunuz liste içerisine şarkı ekleme yapabilirsiniz.
 • Dilediğiniz şarkıları ekledikten sonra çalma listenizdeki üç nokta simgesine dokunarak silme ya da sıralama işlemini yapabilirsiniz.

Spotify Takipçi Arttırma Neden Önemlidir?

 

Dijital platformlarda kişilerin güvenilir ya da sevilen biri olduğunu gösteren bilgi kişilerin takipçileridir. Takipçi kelimesi ilk olarak hayatımıza Instagram, Twitter gibi uygulamalarla girse de artık neredeyse bütün uygulamalarda takipçi seçeneği bulunuyor. 345 milyondan fazla kullanıcısı olan Spotify uygulamasında da takipçi sayınızın fazla olması demek sizi milyonlarca kişiden ayıracak farkınızın bulunması olacak demektir. Spotify takipçi hem profil için hem de çalma listesi için ayrı olarak bulunuyor. Spotify çalma listesi takipçi hilesi, oluşturduğunuz çalma listesini takip eden kişilerdir. Çalma listenizin ne kadar çok takipçisi olursa o kadar popüler bir listeniz olacak demektir. Bu sayede kendinizin ürettiği ya da beğendiğiniz müzikleri milyonlar ile buluşturabilirsiniz.

 

Spotify Üzerinden Hangi İşlemler Gerçekleştirilebilir?

 

Spotify’a üye olmanız durumunda çeşitli amaçlar ile uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamaya üye olan kişilerin ilk amaçlarından biri platform üzerinde müzik dinlemektir. Ancak uygulamanın temel amacı dinleyiciler ile müzik üreten kişileri birleştirmektir. Bu nedenle Spotify içerisinde gerçekleştirilebilen farklı işlemler bulunuyor:

 • Müzik dinlemek: Uygulama içerisinde ücretli ya da ücretsiz platformda bulunan müzikleri dinleyebilirsiniz.
 • Ürettiğiniz müzikleri paylaşabilirsiniz: Spotify dinleyici ve Podcastları bir araya getiren platformdur. Kendi ürettiğiniz müzikleri platforma yükleyip müziklerinizi tanıtabilir ve para kazanabilirsiniz.
 • Çalma listesi üretebilirsiniz: Çalma listeleri Spotify içerisinde bulunan müziklerin bir araya getirerek toplanmasıdır. Genellikle belirli tarza yönelik şarkılar bir arada toplanır. Böylece diğer kullanıcıların bu çalma listelerini takip etmesi sonuç olarak farklı alanlarda kullanması sağlanır.

Spotify Çalma Listesi Takipçi Alma Ne İşe Yarar?

 

Spotify playlist takipçi hizmeti kullanmanız sonucunda birçok avantaj ile karşılaşırsınız. Bu avantajlardan birincisi ve en önemlisi popülerliğinizin artmasıdır. Kullanıcılar takipçisi çok olan çalma listelerini daha çok takip etme eğilimi gösteriyor. Bu nedenle takipçi sayınızı hızlı bir şekilde yükseltmeniz size ileride daha çok takipçi elde etmenizi sağlıyor. Bu avantajların dışında:

 • Birçok kişi tarafından dinlenerek ana sayfada trend olma ihtimaliniz yükselir. Ana sayfada trend olmak çok kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından keşfedilmenizi sağlar.
 • Uzun süre zaman kaybetmeden kısa sürede istediğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.
 • İçeriklerinizi birden çok kişiye tanıtarak hak ettiği değeri alabilirsiniz. Emekleriniz boşa gitmez ve Spotify platformunda siz de yerinizi almış olursunuz.
 • Milyonlarca takipçiye ulaşmanın ilk adımları binli sayıları görmektir. Takipçiniz ne kadar çok olursa o kadar fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Spotify Çalma Listesi Takipçi Alma Hesabıma Zarar Verir Mi?

 

Yapay olarak takipçi alma konusunda çoğu zaman kullanıcılar tereddüde düşüyor. Bu tereddüt genellikle işlem sonrasında hesaba yönelik geri dönüşü olmayan problemlerle karşılaşma olasılığıdır. Ancak sizlere sunduğumuz Spotify çalma listesi takipçi satın al hizmetimiz ile aklınızda bulunan bu tereddütlerin ortadan kalkmasına yardımcı oluyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde anında sisteme düşecek takipçileri sağlıyoruz. Yani takipçileriniz anında yükselmeye başlıyor ancak doğal görünümünü de kaybetmiyor. Ödeme işleminde kullandığımız PayTR 3D Secure Ödeme güvencesi ödemelerinizin son derece güvenilir bir şekilde olmasını sağlıyor. İşlem sırasında sizden hiçbir şekilde Spotify şifrenizi bizimle paylaşmanızı istemiyoruz. Tüm bunların yanında karşılaşabileceğiniz soru ve problemler için sizlere 7/24 canlı destek sunuyoruz. Güvenli takipçi alma hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.