Mağaza Takipçi Satın Al

Mağaza mağazamız için yorumlar ve değerlendirmeler çok önemli. Bu platformda rekabet çok fazla olduğu için müşterilerin de mağazalar arasında karşılaştırma imkanı da çok fazla. 

Bu yazımızda sadece takipçi veya favori almanın önemini anlatmayacağız. Aynı zamanda sizin nasıl daha fazla kişiye ulaşacağınızı ve üst sıralarda konumlanacağızı da mantık olarak anlamanızı sağlayacağız.

Müşteriler daha önce farklı satıcılar ile sorun yaşadığı için artık aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorlar. Bu nedenle ürün satın alırken  mağazanızın takipçi sayısını ve alacağı ürünün yorumlarını (favori sayısını) kontrol etmektedir. 

Mağaza takipçi almak güvenli mi?

Mağazanız için takipçi sayınızın ne kadar önemli olduğunu başta söylemiştik. Tabi ki takipçi sayınızı arttırmak için mağazanızı tehlikeye asla atmamalısınız. Biz asla mağaza bilgilerinizi ve şifrenizi istemeyiz

Tabi verdiğimiz hizmet %100 güvenli fakat ben size bu hizmeti nasıl sağladığımızdan bahsetmek istiyorum ki gerçekten Mağaza takipçi satın alırken aklınızda soru işareti kalmasın.

Siz bu hizmet için sipariş verdiğinizde görev uygulamamızda sizin mağazanızı takip eden kişiye belirli miktar ödül vermekteyiz. Bu sistem sayesinde size yorum yapan veya takipçi olan kişiler tamamen gerçek ve doğal olmakta.

Bayiinsta.com ile güvenli bir şekilde Mağaza takipçi, yorum, değerlendirme ve favori hizmetlerini satın alabilirsiniz.

Mağaza Takipçi, Değerlendirme ve Favori neden satın alınmalıdır?

Mağaza, Türkiye'nin en çok kullanılan e-ticaret sitelerinden birisi. Bu platformda satış yapmaya başlamak üst düzey bir rekabetin içerisinde yer almak demektir.

Özellikle iyi bir satıcı puanı ile ürünlerinizin aramalarda üst sırada yer almasını sağlamak oldukça çaba gerektiren bir durum. Eğer bu rekabette yer almak istiyorsanız mağaza profiliniz bazı kriterleri karşılaması gerekmektedir.

Mağaza takipçi satın almak tam bu noktada işimize yarayacaktır. Mağaza hizmetlerini satın almak sizlere şunları sağlayacaktır; 

 • Mağaza profiliniz çok daha fazla kişinin dikkatini çekecektir.
 • Yüksek takipçi sayısı ile birlikte mutlaka ürünlerinizin görüntülenme oranı artacaktır. 
 • Yüksek favori sayısı ile ürünlerinizin favori sayısı artıcaktır.
 • Kısaca bu etkileşimler tüm istatistiklerde artış trendine girmenizi sağlayacaktır. 
 • Aldığınız hizmetler ile öne çıkma oranınız arttıkça mağazanıza olan ilgi artacak ve bu sayede doğal olarak takipçi, favori ve olumlu değerlendirme elde edeceksiniz.

Mağaza takipçi ve favori arttırma ne işe yarayacak?

Mağaza takipçi arttırma işlemi en başta mağazanızın popüler bir hale gelmesini sağlayacaktır. Bu hem daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlarken hemde diğer rakipleriniz arasından sıyrılacaksınız.

Daha fazla takipçiniz olması mevcut ürünlerinize olan ilgiyi büyük oranda arttıracaktır. Hemde sizlere bunu yüksek kalitede ve en uygun fiyatla Mağaza takipçi arttırma imkanını sunuyoruz.

 • Mağaza profilinizinde yüksek takipçi sayısı olması ürünlerinize bakan kişiler için sosyal kanıt görevi görecektir. Siz olsanız 500 takipçili bir Mağaza satıcısını mı tercih edersiniz yoksa 5000 takipçisi olan ve satıcı puanı yüksek olan bir satıcıyı mı? Sadece takipçi sayınız ile müşterilerinizi etkilemeye başlıyorsunuz.
 • Mağaza algoritması mağazanızın popüler ve güvenilir olduğunu algılamasıyla birlikte daha fazla kişiye önericek ve ürünleriniz aramalarda daha üst sıralarda konumlanıcaktır. 
 • Daha üst sıralarda konumlanmanız doğal olarak daha fazla satış ve daha fazla favori getirecektir. Bu sayede organik olarak sürekli bir artış trendi yakalayabilirsiniz.
 • Yüksek satıcı puanlı ve takipçili bir mağaza ile tedarikçinizden daha uygun fiyatlar alabilirsiniz.
 • Popüler bir mağaza oluşturduktan sonra artık hayatınızın her yönünü değiştirebilirsiniz.

Elimize ne geçiyor

Bahsettiğimiz etkileşimler ile birlikte yüksek puanlı bir satıcı profiline sahip olduğunuzda elde edecekleriniz;

 1. Güvenilir bir mağazaya sahip olacaksınız.
 2. Satışa sunduğunuz ürünler her zaman daha üst sıralarda konumlanıcak.
 3. Sunmuş olduğunuz bu imaj ile birlikte müşterileriniz size önyargı ile değil güvenle yaklaşacak.