Takipçi Satın Alma İşlemi Nedir?

2004 yılında Facebook ile başlayan sosyal medya serüveni günümüzde Twitter, Instagram, Tiktok ve diğer birçok sosyal medya sitesi olarak devam etmektedir. Bireysel kullanıcıların yanı sıra kurumsal firmalar da hem marka bilinirliğini hem de satışlarını arttırmak için sosyal medya alanlarını kullanır. Bu noktada ise devreye InstaAVM firması tarafından sunulan Instagram takipçi satın al işlemi devreye girmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından sağlanan işlem sonrası ilgi alanınıza yönelik gelen kullanıcılar için hesabınız     çok daha güvenilir ve kaliteli görünmektedir.

Instagram takipçi satın alma işlemi sayesinde hesabınızı kısa sürede yükseltebilir ve rakipleriniz arasında üst sıralara çıkabilirsiniz. Dataya dahil olan kullanıcıların hesabınıza doğal yöntemler ile gönderilmektedir. Bu sayede instagram takipçi satın alma işlemi hesabınız için bir avantaj haline gelmekte, rakipleriniz arasında yükselişinize yardımcı olmaktadır.

Instagram Takipçi Satın Alma Nasıl Çalışır?

Instagram takipçi satın alma işlemi 7 yıllık tecrübeye sahip, tamamen kendi özel geliştirdiğimiz sistemler ile hesabınıza en uygun şekilde sağlanmaktadır. Instagram havuzumuza her geçen gün dahil olan kullanıcılar sayesinde organik ve kaliteli datalar hesabınıza yönlendirilmektedir.

Instagram güncellemelerine, algoritmasına uygun olarak geliştirilen sistemimiz; sitemizde yer alan takipçi satışı paketlerinin en kısa sürede ve organik bir şekilde yüklenmesini sağlamaktadır. Yapılan bu işlemler Instagram tarafından yapay olarak algılanmamakta ve bu sayede hesabınız doğal yöntemler ile üst sıralara çıkmaktadır.

İşlem Ne Kadar Sürede Başlar?

Instagram takipçi paketleri genellikle 10-20 dk arası bir sürede başlamakta ve paketin büyüklüğüne göre kısa süre içerisinde profesyonel ekibimiz tarafından tamamlanmaktadır. Instagram’da yapılan güncellemelere ve sistem yoğunluğuna göre bu süre değişebilmektedir. Sizler de hızlı takipçi satın alma siteleri arıyorsanız, Bayiinsta’nın hızlı ve güvenilir paketlerini tercih edebilirsiniz.

Instagram Türk Takipçi Satın Almak Hesabıma Zarar Verir mi?

Instagram Türk takipçi paketlerimiz tamamen organik işlem görmekte olup hesabınıza herhangi bir zarar vermemekte ve Instagram tarafından herhangi bir engel almanıza sebep olmamaktadır. Instagram hesabınıza zarar veren hizmetler genellikle, bot takipçi satın alma ya da ücretsiz takipçi satın alma işlemleridir. Bedava takipçi satın alma gibi işlemler yapay yolla sağlandığı için hesabınıza zararlı olmakta; etkileşimini düşürmesinin yanı sıra Shadow Ban, keşfete düşememe, profilinizin öne çıkmaması başta olmak üzere hesabınızın tamamen kapatılmasına da sebep olabilir.

Yurtdışından Takipçi Satın Alma Yapabilir Miyim?

Eğer yurtdışında yaşayan bir müşterimiz iseniz sitemizden aşağıda yer alan 3 yöntem ile instagram takipçi alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı Ödeme Yöntemleri

-Kredi Kartı

-Western Union

-TransferWise

-Perfect Money şeklindedir.

Yurtdışından ödeme yapmak için Bayiinsta chat ya da 0506 160 5944 nolu hattımızdan bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ucuz Takipçi Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bayiinsta platformumuzda yer alan paketler piyasa geneli maliyetlere bağlı olarak en düşük şekilde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Instagram ucuz takipçi hiç şüphesiz her müşterimizin talep ettiği ve bizlerin de yaptığımız çalışmalar, geliştirdiğimiz yeni sistemler ile sürekli olarak sunmaya çalıştığımız bir detaydır. En ucuz takipçi satın alma amacıyla yola çıkan ekibimiz sizlere sürekli olarak özel günlerde kampanyalar düzenlemektedir.

Instagram Gerçek Takipçi Satın Alma Yapabilir Miyim?

Bayiinsta platformumuzda bot ya da yapay takipçi bulunmamaktadır. Tamamen gerçek takipçi satın al hedefiyle yola çıkan ekibimiz bu amaçla sistemler geliştirmekte ve datasına dahil olan kullanıcılar veya çekiliş ile gelen takipçiler ile hesabınızın organik bir şekilde gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca takipçi ile birlikte profilinizin gelişmesine yardımcı olan instagram beğeni paketi ve instagram izlenme satın al paketlerimizi de tercih etmenizi öneririz.